مشاوره حرف آخر

اگر شما هم می خواهید جزو رتبه برترهای کنکور 99 باشید کافیست با شماره های سایت مرکزی تماس بگیرید. همراه شما هستیم.

مشاوره حرف آخر

اگر شما هم می خواهید جزو رتبه برترهای کنکور 99 باشید کافیست با شماره های سایت مرکزی تماس بگیرید. همراه شما هستیم.

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

  • ۰
  • ۰

بهترین منابع کنکور 1400 باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

1- یک منبع کنکوری باید کامل و جامع باشد

 

اگر به دنبال بهترین منابع کنکور 1400 هستید ، باید بدانید که اولین ویژگی کامل بودن و جامع بودن آن است. این بدان معناست که با انتخاب یکی از آنها ، علی رغم این منبع ، نیازی به منابع دیگر نیست و این منبع می تواند به تمام سوال های شما پاسخ دهد و تمام مطالب را در سطح بالایی به شما بیاموزد و پیشرفت شما را تضمین کند. حتما بارها دیده اید که داوطلب علاوه بر شرکت در کلاس کنکور ، دو یا سه کتاب دیگر نیز خوانده است تا نیازهای آموزشی خود را برآورده کند. از این شاخه به آن شاخه نپرید. درباره یک منبع خوب تحقیق کنید اگر منابع اشتباهی را انتخاب کنید ، در پایان کار متوجه اشتباه خود خواهید شد و به دلیل کم بودن زمان ، باید مباحث مهم کنکور تجربی را مطالعه کنید و نمی توانید 100٪ مطالعه کنید. .

 

بهترین منابع کنکور 99

2- بهترین منبع برای کنکور 1400 باید مفهوم محور باشد.

یک منبع خوب باید بتواند به خوبی محتوای کنکور را به صورت ترکیبی پوشش دهد ، یعنی هم نکات ترکیبی را تأیید کند و هم یک مفهوم را آموزش دهد و نحوه خواندن ترکیبی و تست ترکیبی را توضیح دهد. مفهوم مرکز بودن به معنای داشتن چندین فرمول نیست. به عنوان مثال ، اگر منبعی که دارید (مثلاً برای فیزیک) به جای هزاران فرمول به شما مفاهیم می آموزد ، شک نکنید که بهترین منبع را خریداری کرده اید. لحظه ای تصور کنید که به درون جهان ارل که توسط کارما هدایت می شود ، منتقل شده اید. به جای همه این فرمول ها ، اگر بتوانم فقط با یک فرمول یا یک مفهوم به همه تست ها پاسخ دهم ، ایده آل است. نمونه ای از روش آزمون ریاضی برای کنکور و سایر دروس.

دوستانی که میخوان کل پرونده کنکورشون رو در کمتر از 100 روز تموم کنن کافیه یه نگاهی به صفحه پروژه 6040 حرف آخر بندازند.

 

3- آموزش با بیان ساده بهترین منابع کنکور

در این میان ، ممکن است با منابعی روبرو شوید که به گونه ای آموزش داده شده اند که شما متوجه آن نیستید ، یا به آنها خیلی سنگین یا به روشی آموخته شده است که درک آنها برای شما کمی دشوار است. یک منبع خوب باید عاری از هرگونه عبارت سنگین و دشوار باشد. به عنوان مثال ، وقتی معلمی با استفاده از کلمات انگلیسی و یک مفهوم بسیار سنگین تدریس می کند ، مطمئناً کمکی به شما نمی کند ، بلکه محتوای آن را برای شما مبهم می کند. یک منبع باید به گونه ای باشد که مطالب سنگینی را برای شما باز کند و به طور کامل استاد یا کتاب معروف آن را توصیف کند. من واقعاً به شما توصیه می کنم برای مشاهده رزومه خود به صفحه مشاوران ارشد حرف آخر مراجعه کنید.

 

4- اگر روش های سریع تست زنی داشت حتما تهیه کنید

در ضمن ، وقتی مطالب را به خوبی از آن منبع یاد می گیرید ، باید بدانید آیا قادر به پاسخگویی به سوال های کنکورهای سراسری گذشته هستید یا سوال های نوشته شده توسط شما؟ خوب ، یک منبع آنقدر عالی است که به شما تسلط در درس را می دهد تا بتوانید تست بزنید ، یک طرف قضیه است و آموزش نحوه درست تست کردن ، طرف دیگر قضیه است.

 

با کمک آن منبع باید بتوانید تست ها را به سرعت بخوانید و جواب صحیح را بدست آورید ، یعنی تمام تکنیک های لازم برای گرفتن جواب صحیح در کنکور را به شما بیاموزد ، اما نه اینکه برای هر کدام یک تکنیک یاد بگیرید سوال ، زیرا در این نه تنها به شما کمکی نکرد بلکه کار را برای شما بسیار سخت تر کرد. این نشان می دهد که بهترین منابع برای کنکور بدون هیچ مشکلی است.

 

 

آیا DVD آموزشی خوب است یا کتاب کمک آموزشی؟

یکی از رایج ترین مشکلات داوطلبان کنکور انتخاب DVD آموزشی یا DVD کنکور است و سوال رایج شما خوب یا خوب بودن DVD برای کنکور است. بگذارید اولین بحث خود را در این مقاله به بهترین دی وی دی آموزشی کنکور اختصاص دهیم و سپس بهترین کتاب های کنکور را معرفی کنیم. اما اولین سوال خرید دی وی دی برای کنکور است یا نه؟ دی وی دی های آموزش کنکور نیز یکی از بهترین منابع برای کنکور است و متقاضیان زیادی دارد. این سبک آموزش سبکی برای یادگیری داوطلبانه است و از مزایای زیادی برخوردار است ، خصوصاً برای کنکور امسال که مشکل تاج نیز داوطلبان است. و کلاسها و مدارس ممکن است با خطر زیادی برگزار شود.

 

اما متاسفانه نگاه مردم نسبت به DVD کنکور بسیار بد است که از طرف دیگر درست است اما اخیراً این مشکل کاملاً برطرف شده است. اما اگر هنوز سوال را در مورد بهترین دی وی دی های کنکور در ذهن دارید ، حتما فرم زیر را پر کنید یا با 02166576182 تماس بگیرید تا رتبه بندی کنکور 958 را که تقریباً با تمام دی وی دی های آموزشی کنکور آشناست استفاده و استفاده کنید. از مزایای استفاده و همچنین بخشهایی از بهترین دی وی دی های آموزشی را بصورت رایگان دریافت کنید. برای مشاهده سبک تدریس بهترین DVD آموزش کنکور به صفحه نمونه آموزش حرف آخر مراجعه کنید.

 

کدام کتاب های درسی به شما در دستیابی به درصدهای بالا کمک می کند؟

فکر می کنید کتب درسی شما منجر به درصدهای بالا می شود؟ در پاسخ ، من باید این هدف یا رویداد را تا حدی به شما پیشنهاد کنم و البته به عوامل زیادی بستگی دارد و اگر بخواهم به چند مورد از آنها اشاره کنم ، می توانم این گزینه ها را بگویم. خوب ، در بالا برخی از ویژگی های آن کتاب ها آورده شده است. اما هنوز گزینه های دیگری وجود دارد و آن داشتن آزمون های استاندارد و پاسخ های تشریحی است. به یاد داشته باشید که حتی بهترین آزمون نیز می تواند نقش مهمی در موفقیت شما داشته باشد.

در ادامه می توانید پکیج های جامع حرف آخر را هم با تخفیف های عالی تهیه کنید.

 

 شرایط دستیابی به درصدهای بالا با کتابهای درسی چیست؟

این کتاب کار یا کتاب درسی باید دارای یک کتاب درسی بسیار قوی و روان باشد تا شما به سایر کتاب های درسی همانطور که در ویژگی جامعیت و کامل بودن آن اشاره شده است ، نیازی نداشته باشید. اما برای دستیابی به درصدهای بالا با کتاب های درسی ، به یک برنامه خوب و یک مشاور و همچنین تلاش زیاد نیاز دارید.

 

ایرادات همراه شدن با کتاب کمک درسی

خوب ، آیا ممکن است ما با کتاب های درسی مشکلی داشته باشیم یا اصلاً مشکلی وجود دارد؟ این یک سوال است که ممکن است در ذهن بسیاری از شما ایجاد شده باشد ، اما باید گفت بله ، این کتابهای درسی ، هرچقدر هم عالی باشند ، وقت گیر هستند ، به این معنی که شما برای رسیدن به سطح بالایی باید زمان زیادی را صرف کنید درصد ، که برای یک معدن امکان پذیر است. نیست. همه شما می دانید که زمان برای یک داوطلب مانند طلا است ، بنابراین اگر با کتاب های درسی همراه شوید ، رسیدن به مقصد راهی طولانی خواهد بود.

 

به عنوان مثال ، اگر فقط خود را برای کنکور با کتابهای درسی آماده کنید ، باید 500 صفحه کتاب را فقط برای دروس دین و زندگی بخوانید و عناوین و متون را برای سیستم جدید بخاطر بسپارید ، و آیات و روایات بیشتر را برای کتاب قدیمی بخوانید سیستم و البته شما باید مفاهیم و پیام را به خوبی بشناسید و در آنها مهارت داشته باشید. خوب ، اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که فقط دو تا سه ماه باید برای درس دین و زندگی صرف شود.

 

دوستان عزیز ، اما نه تنها شما درس دین و زندگی دارید ، بلکه دروس مهم دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها زمان بیشتری داده شود و حتی زمان لازم است تا تکنیک پاسخ به سوال خود را به طور جداگانه فرا بگیرید !! چگونه ممکن است که او هم همه دروس را بخواند و هم به کلاس برود و وقت را از دست ندهد ؟؟

 

با این توضیحات ، کتابهای درسی از بهترین منابع کنکور هستند؟

پاسخ مثبت است اما چگونه کلمات یکدیگر را نقض می کنند !!! دوستان یک کتاب درسی با منبع می توانند عالی باشند زیرا شما تدریس را از منبع می گیرید و از تست های یک کتاب درسی عالی استفاده می کنید و بهترین ها را برای خود رقم می زنید. بنابراین طبق آنچه گفته شد ، داشتن کتاب درسی خوب است ، اما کافی نیست ، بلکه به یک مکمل نیاز دارد تا شما را به بهترین ها نزدیک کند.

  • ۰۰/۰۱/۲۲
  • slr srm

منابع کنکور

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی