مشاوره حرف آخر

اگر شما هم می خواهید جزو رتبه برترهای کنکور 99 باشید کافیست با شماره های سایت مرکزی تماس بگیرید. همراه شما هستیم.

مشاوره حرف آخر

اگر شما هم می خواهید جزو رتبه برترهای کنکور 99 باشید کافیست با شماره های سایت مرکزی تماس بگیرید. همراه شما هستیم.

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

۲۴ مطلب در مهر ۱۳۹۹ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

اجی مجی بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی
امروزه شاید بیش از هر چیزی در جهان به بیماری کرونا و تاثیرات منفی آن پرداخته می شود. یکی از مهم ترین تاثیرات این بیماری در سطح جهان و به ویژه در کشور ایران متوجه بخش آموزش می شود.
اجی مجی بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی
به گزارش افکارنیوز، امروزه شاید بیش از هر چیزی در جهان به بیماری کرونا و تاثیرات منفی آن پرداخته می شود. یکی از مهم ترین تاثیرات  این بیماری در سطح جهان و به ویژه در کشور ایران متوجه بخش آموزش می شود. به دلیل عدم برگزاری کلاس های درس و نبود امکانات و زیرساخت های کافی برای آموزش های مجازی در کشور یکی از مهمترین نگرانی های والدین در این دوران نحوه تحصیل و آموزش فرزندانشان است. هر چند آموزش برای تمامی مقاطع دچار اختلال و مشکل شده ولی می توان بیشترین صدمه را به دانش آموزان ابتدایی نسبت داد چون این دانش آموزان در ابتدای مسیر آموزش خود هستند و اگر از همین ابتدا یادگیری مناسبی نداشته باشند دچار مشکل های عمده ای درمسیر تحصیل و آینده آموزشی خود خواهند شد. ”خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج“ مصداق عالی برای بیان این موضوع است.

امروز به شما یکی از بهترین راهکارهای آموزش دروس ابتدایی یعنی آموزش با موسسه اجی مجی را معرفی خواهیم کرد که با کمک آن از بابت آموزش دروس ابتدایی از پایه اول دبستان تا ششم آسوده خاطر خواهید شد. حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا یک هدیه به ارزش 000/200 تومان را نیز به صورت رایگان از اجی مجی دریافت کنید.

چرا باید آموزش دروس ابتدایی را جدی بگیریم
همانطور که قبلا اشاره شد آموزش ابتدایی یکی از پراهمیت ترین پایه های آموزشی است که اگر در روند آن خللی ایجاد شود سبب ایجاد آسیب های جبران ناپذیری به روند آموزش دانش آموز در این سطح و حتی در سطح های بالاتر می شود.

البته بایستی به این موضوع نیز اشاره کرد که تفاوت چندانی مابین پایه اول و ششم ابتدایی نباید قائل شد زیرا دروس پایه ابتدایی زنجیروار به یکدیگر مرتب اند و آموزش هر درس در پابه قبل لازمه ادامه آموزش در پایه های بعدی است و هرگونه کوتاهی و عدم توجه به امر آموزش در هر پایه سبب ایجاد مشکل های فراوانی در زمینه یادگیری می گردد. علل خصوص دروس تاثیر گذاری همچون ریاضی و علوم که از منابع مهم و اساسی آموزش بوده و تا پایان راه آموزش همراه دانش آموز خواهد بود. 

همین مشکلات عدم یادگیری را در دوران کنکور به راحتی می توان مشاهده کرد که حدود نیمی از داوطلبان کنکوردر دروس مهمی همچون  ریاضی درصد منفی را کسب می کنند. می‌توان گفت که فردی که درصد صفر در درسی کسب می‌کند به این معنی است که آن را آموزش ندیده و فردی که درصد منفی کسب می‌کند به این معنی است که آن درس را اشتباه آموزش دیده است...

اهمیت آموزش با انیمیشن و تصویر سازی
امروزه آموزش جهانی با تصویر سازی، انیمیشن و نقشه راه و بر مبنای تکنولوژی های روز دنیا انجام می شود. خوشبختانه در سال های اخیر آموزش در ایران هم به همین سمت و سو حرکت کرده و کم کم آموزش با روش های سنتی و با استفاده از روش های قدیمی جای خود را به همین آموزش های جهانی می دهد. هدف از آموزش در قالب داستان، قصه و انیمیشن بالا بردن کیفیت و همچنین لذت بخش تر کردن آموزش علل الخصوص در پایه های ابتدایی است.

با این شیوه دیگر نیازی نیست دانش آموز زمان زیادی را صرف حفظ کردن مطالب کند چرا که آموزش با تصویر و انیمیشن و بصورت شهودی انجام می گیرد که این امر سبب افزایش ماندگاری مطالب در مغز و یادگیری مطالب یکبار برای همیشه می شود.

تا کنون اولین و تنهاترین مجموعه ای که آموزش دروس ابتدایی را با استفاده از همین روش های روز دنیا یعنی الگو و انیمیشن انجام می دهد موسسه اجی مجی است.

معرفی موسسه اجی مجی به عنوان بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی
در واقع اسم موسسه اجی مجی از دو عروسک اجی مجی گرفته شد که در آموزش های این موسسه نقش دانش آموزان را اجرا می کنند. در تدریس های این موسسه علاوه بر دو عروسک اجی مجی از اساتید بنام کشور در زمینه آموزش ابتدایی استفاده شده است.

موسسه اجی مجی این امکان را می دهد که در این ایام کرونا دانش آموزان بدون این که در کلاس های درس شرکت کنند از آموزش هایی با کیفیت بالا و براساس معیارهای آموزش جهانی برخوردار شوند در این موسسه برای اولین بار در آموزش دروس از بهترین تکنولوژی های روز جهان از جمله AR، VR و 3D استفاده شده است.

در آموزش های این موسسه آموزش بر اساس روانششناسی آموزش بوده و علاوه بر پوشش کامل و جامع خط به خط کتاب درسی سعی شده آداب و روش های زندی هم به دانش آموزان آموزش داده شود.

اما مجموعه اجی و مجی چه خصوصیاتی دارد که باعث محبوبیت آن شده است؟
مهمترین خصوصیت مجموعه اجی و مجی آموزش شهودی و با انیمیشن می باشد. کاری که حرف آخر نیز آن را به خوبی انجام داده است. در واقع در این موسسه برای آموزش دروس از داستان ها و قصه ها استفاده می شود و دیگر نیاز نیست که دانش آموز محیط جنگل یا آزمایشگاه و ... را تصور نماید چرا که با روش های روز دنبا این مکان ها و محیط ها بصورت 3 بعدی طراحی شده و دانش آموز در قالب یک داستان با این مکان یا مبحث مورد نظر آشنا می شود. دانش آموز به نحوی غرق داستان می شود که بدون آنکه خود متوجه شود سنگین ترین مطالب درسی را به آسانی می آموزد.

اجی مجی دو خواهر و برادر عروسکی هستند که در این موسسه نقش دو دانش آموز را ایفا می کنند که در واقع نماینده دانش آموزان هستند که اجری نقش دانش آموز خجالتی و مجی نقش دانش آموز پرشور را ایفا می کند. تمام سوالاتی که ممکن است در ذهن دانش آموز شکل بگیرد توسط اجی مجی از استاد سوال میشود که این امر به درک بهتر مطالب کمک می کند.

. باید خاطرنشان شویم که در اجی مجی از بهترین روانشناسان کشور برای سناریو نویسی استفاده شده است و برای عروسک گردانی هم از حدود 20 نفر استفاده شده است. همچین در هر پایه از مدرسین زبده کشوری استفاده شده است. برای اطلاع از لیست قیمت محصولات اجی مجی در انتهای این مقاله با شماره های مشاورین مجموعه تماس حاصل فرمایید.

معلم های موسسه اجی مجی چه کسانی هستند؟
همانطور که قبلا هم گفته شد برای آموزش دروس از دروس زبده کشوری استفاده شده است تا دانش آموزان بتوانند از آموزشی جامع و کامل و بر اساس تکنولوژی های روز دنیا  استفاده کنند. برای تدریس دروس پایه اول ابتدایی از خانم مینا قجر استفاده شده است. ایشان دارای 10 سال سابقه تدریس در پایه اول ابتدایی هستند که همواره حضور پررنگی در جشنواره های استانی و کشوری بعنوان معلم و داور داشته اند. تدریس این پایه که بی شک مهم ترین پایه ابتدایی نیز تلقی می شود بصورت کاملا روان و داستانی است که برای اولین بار در این سطح و مقیاس پوشش کامل و جامع کل کتاب صورت گرفته است.

برای تدریس پایه دوم ابتدایی از خانم نرجس نوربخش استفاده شده که چندین سال در این زمینه فعالیت دارند که شاید بسیاری از شما از طریق فضای مجازی با آموزش های ایشان آشنایی داشته باشید. خانم نرجس نوربخش تمام دوره های روانشناسی را گذرانده و به خوبی با اختلالات یادگیری دانش آموزان آشناست همین امر سبب شده تا آموزش های ایشان بر اساس همین اختلالات صورت گیرد تا دانش آموز به راحتی مطالب را یاد بگیرد. ایشان بارها و بارها از داستان های مختلف استفاده می کنند که سبب می شود دانش آموز بدون آن که متوجه شود مراحل آموزش را با لذت و علاقه طی می کند. خانم نوربخش علاوه بر تدریس دروس سعی به آموزش آداب زندگی و آموزش کنترل خشم را دارد.

2

برای تدریس پایه سوم ابتدایی از خانم ریحانه رضایی استفاده شده است.

این پایه بعلت این که کم کم دانش آموزان از مرحله آموزش مقدماتی خارج می شوند و وارد مباحث مهم و کاربردی همچون جدول ضرب می شوند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. خانم رضایی مدرس جوان و پر انرژی سال سوم سعی کرده اند تمام  تدریس ها رو در دل داستان ها انجام دهند برای اولین بار در این مجموعه از کارتون آموزشی شهر ماهی ها استفاده شده است که تاثیر بسزایی را در روند آموزش دانش آموزان دارد. برای تمام بخش های تدریس سناریو های شاد و جذاب در نظر گرفته شده است تا دانش آموز بتواند بدون خستگی و با لذت مباحث را بیاموزد.

برای تدریس پایه چهارم ابتدایی از خانم فرزانه صدیقی استفاده شده است. ایشان نیز مانند سایر مدرسین این موسسه از معلمین بنام و نمونه کشوری هستند. از ویژگی های تدریس ایشان میتوان به تبدیل مفاهیم کتاب درسی به داستان های تصوری و متحرک، استفاده از سناریو های مختلف با کمک اجی مجی، تدریس در سطح ها و هوش های مختلف، حل همه دغدغه های درس ریاضی و همچنین استفاده از قطار اعداد برای آموزش ریاضی اشاره کرد. همچنین استفاده از شعرسازی و داستان سرایی متعدد در کنار آموزش شهودی از ویژگی های مهم است که جذابیت یادگیری این پایه را چندین برابر کرده است.

برای تدریس دروس سال پنجم و ششم چون حجم مطالب و همچنین تعداد دروس بیشتر از سال های قبل است از چند معلم برا آموزش استفاده شده است که همچون سایر مدرسین این موسسه دارای رزمه کاری پربار و سایقه درخشانی در امر آموزش هستند. تدریس کتاب اجتماعی و هدیه های آسمان توسط خانم مریم احمدپور انجام شده است. شاید این دروس در نگاه اول دروس بسیار آسانی تلقی شوند ولی با دقت در مورد هر یک از این دروس بخوبی مشخص می شود این دروس از درس های حفظی تلقی می شوند و نقش مدرس در علاقمند کردن دانش آموزان به این دروس بسیار مهم و غیر قابل انکار است. برای اولین بار در این پایه دروس متنی و حافظه ای با داستان و انیمیشن صورت گرفته است که سبب جذاب تر شدن آموزش و اشتیاق دانش آموز برای یادگیری شده است.

تدریس ریاضی پایه پنجم توسط خانم نیلوفر قهرمانی انجام شده است. هدف اصلی خانم قهرمانی آشتی دادن دانش آموزان با درس ریاضیو آموزش ریاضی به شکل داستانی و جذاب هست به نحوی که دانش آموز از آموزش ریاضی لذت ببرد. ویژگی های تدریس ایشان را می توان  آموزش ریاضی با خنده، روی خوش، خلاق و سرزنده دانست.

تدریس علوم پایه پنجم که یکی از دشوارترن دروس اینپایه است توسط زهرا بلیوند انجام شده است. از ویژگی های تدریس خانم بلیوند می توان به دوری از آموزش مطالب زائد، آموزش کامل و حتی فراتر از کتاب همچنین استفاده از تمام حواس بچه ها اشاره کرد. در این آموزش سعی شده  مهارت های اجتماعی نیز آموزش داده شود همچنین شیطنت های عروسک مجی تداعی گر محیط کلاس درس باشد.

تدریس فارسی سال پنجم توسط خانم اکرم دمیرچلی انجام شده است. خانم دمیرچلی هم جزو اساتید نمونه کشوری هستند که شاگر قیصر امین پور نیز بوده اند. هدف خانم دمیرچلی آموزش ادبیات با داستان های تصویری و بر اساس روانشناسی یادگیری و متناسب با روش های آموزش روز دنیاست به طوری که سبب افزایش لذت یادگیری و کاهش زحمت  درس خواندن شوند.

دروس سال ششم ابتدایی نیز توسط چندین مدرس تدریس می شودکه تدریس دروس مطالعات اجتماعی و علوم شش را خانم مریم احمدی، ریاضی خانم قهرمانی و فارسی ششم را ختم دمیرچلی برعهده دارند.

جهت استفاده از نمونه تدریس های اجی مجی میتوانید به سایت مرکزی موسسه اجی مجی ajjimajji.org مراجعه کنید.

20 درصد از محتوای آموزشی اجی مجی به صورت رایگان
موسسه اجی مجی برای دانش آموزان پایه ابتدایی یک شگفتانه بسیار ویژه یعنی دریافت 20 درصد کل دروس هر پایه بصورت رایگان در نظر گرفته است که این محصول شامل قسمت های مختلفی از هر درس برای آموزش بهتر دانش آموزان با روش های جهانی و آشنایی با شیوه و روش تدریس دروس در موسسه اجی مجی است که می تواند کمک شایانی در درک و یادگیری دروس ابتدایی داشته باشد. درضمن برای آشنایی کامل با دروس اجی مجی و دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانید به لیست قیمت محصولات اجی مجی مراجعه کنید و از تخفیف فوق العاده محصولات نیز بهره ببرید. همچین برای دریافت این محصول ویژه به صورت رایگان کافی است پایه تحصیلی خود را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا همکاران و مشاورین ما سریعا با شما تماس بگیرند.

 3

از ویژگی های بارز این موسسه می توان به داشتن مشاوران و کارشناسان تحصیلی اشاره کرد که می توانند نقش مهم و غیر قابل انکاری را در پیشرفت دانش آموز شما ایفا کنند.

اگر می خواهید دانش آموزتان بهترین مسیر آموزشی را در پیش بگیرد، با کارشناسان و مشاورین تحصیلی موسسه اجی مجی تماس بگیرید:

برای دریافت محصولات اجی مجی  با تخفیف ویژه و ارتباط با مشاورین مجموعه می‌توانید از طریق شماره تماس های مرکزی اجی مجی اقدام کنید تا مشاورین ما به صورت کامل شما عزیزان را راهنمایی کنند.

021-66572045

021-66572046

021-66058258

021-66017397

 

منبع

 • slr srm
 • ۰
 • ۰

نقش فراموشی در یادگیری
در نظر بسیاری از افراد ، فراموشی یک اتفاق منفی است و باید تلاش شود از آن پیشگیری شود. اما تحقیقات جدید نشان داده است که فراموشی به همان اندازه که تصور می شود بد نیست. و اتفاقاً ، این یک اقدام ضروری و مثبت است. با فراموش کردن داده ها می توان کیفیت یادگیری را در بلندمدت بهبود و تعمیق بخشید. برای درک بهتر این مسئله و یادگیری نحوه لذت بردن از یادگیری فراموشی ، شما را به مطالعه بیشتر دعوت می کنم.
نظریه جدید عدم استفاده
در اوایل قرن نوزدهم ، دانشمندان معتقد بودند که عدم استفاده از داده ها با گذشت زمان باعث اختلال در حافظه علائم می شود. در اواسط این قرن ، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که داده ها فقط با گذشت زمان در حافظه تخریب نمی شوند. در عوض ، شلوغی داده های جدید این مشکل را ایجاد می کند. اما یک مطالعه علمی اخیر ، معروف به نظریه جدید عدم استفاده ، نشان می دهد که هیچ مقدار از اطلاعات ذخیره شده در ذهن معنی خود را از دست نمی دهد. بلکه غیرقابل دستیابی می شود. به عبارت دیگر ، عدم استفاده از داده های ذخیره شده در حافظه دسترسی به این داده ها را با گذشت زمان دشوار می کند. نه اینکه علائم کاملاً از بین رفته باشد.
یادگیری ، یادگیری بهتر ، فراموشی ، نقش فراموشی در یادگیری ، نظریه عدم استفاده ، نظریه عدم استفاده ، حافظه ، داده ، ذخیره ، بازیابی ، ذخیره داده ، ظرفیت ذخیره سازی ، ظرفیت حافظه ، شرایط یادگیری ، نقض
ذخیره سازی و بازیابی
حافظه انسان بسیار بزرگ است. تحقیقات ارزیابی حافظه انسان کمابیش ما را به این نتیجه رسانده است که فضای حافظه انسان بی نهایت است. اما هر چقدر این فضا نامحدود باشد ، محدودیت های شدیدی در دریافت داده های ذخیره شده در حافظه وجود دارد. همه ما تجربه کرده ایم که در بعضی موارد نمی توانیم آنچه را در حافظه خود داریم به خاطر بسپاریم. اما دفعه بعد ، یا وقتی که در موقعیت خاصی قرار گرفتیم ، این را دوباره بخاطر بسپارید.
بنابراین ، هر داده ای که در حافظه فرد ذخیره می شود ، در هر زمان دارای دو ویژگی است. قدرت و قدرت بازیابی.
اندازه حافظه
ارزیابی حافظه انسان دانشمندان را به این نتیجه رسانده است که چیزی تقریباً بینهایت است.
قدرت ذخیره سازی
ظرفیت ذخیره سازی اندازه گیری کلی چگونگی ذخیره داده ها در حافظه است. این پارامتر فقط قابل افزایش است. یعنی هرچه با داده ها تعامل بیشتری داشته باشید ، ظرفیت ذخیره سازی آنها قویتر می شود ، اما اگر بعد از مدتی تعامل زیادی با این داده ها نداشته باشید ، ظرفیت ذخیره سازی در همان سطح باقی می ماند و کاهش نمی یابد.
قدرت بازیابی اطلاعات
قدرت بازیابی اطلاعات به توانایی افراد در دستیابی به دانشی که قبلاً در حافظه ما ذخیره شده است ، اشاره دارد. قدرت بازیابی اطلاعات به دلیل تداخل سایر داده ها به غیر از قدرت ذخیره ، با گذشت زمان کاهش یا افزایش می یابد. برای کمک به شما در درک تفاوت بین قدرت بازیابی و قدرت ذخیره سازی ، به پرونده ای که برای من اتفاق افتاده نگاهی بیندازید.

 • slr srm
 • ۰
 • ۰

دین و زندگی یازدهم حرف آخر استاد یوسفیان پور

امروز در این مقاله درباره محصول دینی یازدهم حرف آخر می خواهیم توضیحاتی در اختیارتون قرار بدیم، با ما همراه باشید.

دلنوشته ی یک داوطلب کنکوری :

نزدیکای کنکور بود و فکر میکردم دینی را باید حفظ کرد و می‌توانم با حفظ کردن متن و پیام آیه ها دین و زندگی را را خوب بزنم و خوب نتیجه می‌گرفتم. حتی در آزمون های مبحثی می‌توانستم دین و زندگی را بالای 80 بزنم. همین که وارد اولین آزمون جامع شدم فهمیدم که هیچی از دینی یادم نیست. وقتی رسیدم به دین و زندگی در اوج نا باوری دیدم که فقط یکی از سؤالات آن هم مربوط به درس آخر دین و زندگی سال دوازدهم بود را حل کنم و درصدم در آن آزمون برای دین و زندگی 4 درصد شد.

حال عجیبی داشتم و دلم پر بود که چرا نتوانستم دین و زندگی را خوب بزنم. به فکر افتادم که دوباره دین و زندگی را مرور کنم درست می‌شود اما هر مطلب را که میخواندم برایم تازگی داشت و انگار اولین بار بود که می‌خواندم.

متاسفانه این داستان حال و روز خیلی از ما و دوستان ما است و شاید خیلی از ما حتی این را درک نکنیم و تا رسیدن به روز کنکور متوجه اشتباهمان نشویم.

دینی نظام جدید از 442 صفحه تشکیل شده است که هر خط آن امکان طرح تست در کنکور را دارد و باید کاملا برا آن مسلط باشیم.

آمار بی سابقه ی دین و زندگی در کنکور

به صورت کلی تعداد 891702 نفر در کنکور سراسری سال 97 شرکت کردند و از این تعداد فقط 3 نفر توانستند دین و زندگی را 100 بزنند.

2 نفر از گروه تجربی و 1 نفر از گروه ریاضی. در گروه انسانی هم فردی قادر به 100 زدن دین و زندگی نبود.

سه عامل موفقیت در کنکور منبع خوب ، پشتیبانی خوب ، تلاش وپشت کار خوب می‌باشد . در صورتی که این سه عامل در کنار هم قرار گیرند موفقیت نه تنها در کنکور بلکه در هر زمینه ی دیگری تضمینی می‌شود.

اگر خواهان رسیدن به درصد بالای 90 دین و زندگی در کمتر از یک هفته می‌باشید این متن مانند یک معجزه برای شما عمل میکند و شمارا به هدفتان می‌رساند.

در این متن به بررسی ومعرفی محبوب ترین پکیج دین و زندگی یازدهم حرف آخر که در سال های اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده است و داوطلبان زیادی را نیز به نتیجه رسانده است می‌پردازیم.

معرفی کامل پکیج دین و زندگی یازدهم حرف آخر استاد یوسفیان پور :

تدریس دینو زندگی یازدهم حرف آخر را استاد علیرضا یوسفیان پور پدیده ی دین و زندگی کنکور به عهده دارد. در این پکیج دیگر با تمامی روش های وقت گیر و خسته کننده ی قبلی خداحافظی کنید و با پکیج دین و زندگی یازدهم حرف آخر بدون حفظ کردن حتی یک کلمه و فقط به صورت تصویری و رمز گردانی کل دین و زندگی را یاد بگیرید. در سه قسمت به بررسی ویژگی های پکیج دین و زندگی یازدهم حرف آخر خواهیم پرداخت.

در ادامه می توانید دینی حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

ویژگی های تدریس استاد یوسفیان پور در پکیج دین و زندگی یازدهم حرف آخر :

در پکیج دین و زندگی یازدهم حرف آخر با تمام روش های وقت گیر و خسته کننده تدریس خداحافظی شده است و آموزش به صورت شهودی انجام می‌شود. مزیت آموزش شهودی و استفاده از انیمیشن در آموزش ، انتقال مفاهیم به صورت مستقیم به نیمکره ی راست مغز است که به حافظه ی تصویری مشهور است و با استفاده از آن دیگر نیازی به حفظ کردن نیست. همچنین الگوستزی های بینظیر در پکیج دین و زندگی یازدهم حرف آخر مطالب را برای داوطلب یک جا جمع می‌کند و قدرت یادگیری و تست زنی مخاطب دین و زندگی یازدهم حرف آخر را به شدت افزایش می‌دهد.

دین و زندگی یازدهم حرف آخر شامل چه مباحثی است ؟

پکیج دین و زندگی یازدهم حرف آخر ، 158 صفحه کتاب درسی و 12 درس از کتاب دین و زندگی سال یازدهم را به صورت کامل پوشش می‌دهد. تمامی آیات و نکات به صورت ترکیبی تدریس می‌شود و دقیقا به سبک سؤالات کنکور آموزش داده می‌شود. با استفاده از دین و زندگی سال یازدهم حرف آخر مخاطب در 12 ساعت به صورت کامل بر دین و زندگی مسلط شود. اما این 12 ساعت صرفا برای آموزش نیست بلکه نصف آن مربوط تست زنی وتحلیل تست می‌باشد. پکیج دین و زندگی سال یازدهم از حلقه دی وی دی تشکیل شده است که دسته بندی مطالب در آنها به صورت زیر است.

همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، 5 روز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

دین و زندگی یازدهم حرف آخر مناسب چه کسانی می‌باشد :

برای استفاده از این محصول برای بازدهی بیشتر بهتر است ابتدا دین و زندگی سال دهم را که پیش نیاز آن است مطالعه کنید رچند کلیه ی مطالب در داخل دینو زندگی دوازدهم نیز مرور می‌می‌شود اما برای تسلط بیشتر و یادگیری سریع تر بهتر است مخاطب دین و زندگی سال دهم را مطالعه کرده باشد. اما در کل با توجه به آموزش شهودی و الگو محور مهم نیست که مخاطب سال نهمی باشد ، کنکوری باشد یا بعد از ده سال خواهان شرکت مجدد در کنکور است. هر کسی می‌تواند از پکیج دین و زندگی یازدهم حرف آخر استفاده کند و بالاترین نتیجه را کسب کند.

چگونه برای دین و زندگی یازدهم حرف آخر برنامه ریزی می‌شود ؟

مشاور مربئطه از طریق یک سری فرم اطلاعات فردی داوطلب را در اختیار خود قرار می‌دهد و با استفاده از آزمون تعین سطح وضعیت داوطلب را کاملا بررسی می‌کند و طبق آن اقدام به ارائه ی برنامه های زمانی و حجمی به شکل زیر می‌کند.

در ادامه می توانید برنامه 1000 ساعته حرف آخر را هم مشاهده کنید که در عرض 4 ماه پرونده تمام درس های خودتان را ببندید و تا کنکور 7 بار مرور کنید.

مینا صالحی رتبه 47 کنکور تجربی منطقه 3

دینی را 92% زده با فیلم های آموزشی جناب یوسفیان پور. طبق آماری که هفته  بعد اعلام نتایج کنکور مشخص شد این بود که خیلی از رتبه برتر ها درصد دین و زندگیشان زیر 90% بود. مثلا رتبه 1 درصد معارفش 84 بود.

بعد از اینکه به پیشنهاد دوستانم با دی وی دی های استاد یوسفیان پور آشنا شدم در لحظات آخر دیگه میتونستم کل دینی ها را تو دو سه ساعت جمع کنم.

 الگوهای فوق العاده ای برای متن ساخته ایم در پایه دهم و یازدهم.

بنظرم نقطه قوت این فیلم ها این است که خیلی رمز های بسیار فوق العاده ای داره.

خیلی راحت بگن که میخوان پزشکی قبول بشم و قبول هم میشن. دین و زندگی که اینهمه زمان بر بود و قبل از نوروز به توصیه یه دوست خوب بعد از عید دین و زندگی میشه یه نقطه قوت و اعتماد به نفس در آن با فیلم های آموزشی بالا تر میرود. و زمان هم در کنکور ازش خریده میشه و حاصل آن میشه یک رتبه بینظیر و رسیدن به رشته مورد علاقه.

مزایای پکیج دین و زندگی یازدهم حرف اخر در برابر سایر منابع آموزشی :

دین و زندگی یازدهم از 158 صفحه کتاب درسی و 12 درس تشکیل شده است و منابع آموزشی نیز فقط نکات تشریحی را یاد میدهند و داوطلب مجبور میشود نکات و پیام آیات و آنها را حفظ کند که زمانی حدود 4 ماه نیاز دارد اما در پکیج دین وزندگی یازدهم حرف آخر دیگر نیازی به حفظ حتی یک کلمه هم نیست و صفر تا صد دین و زندگی یازدهم با الگو و رمز گردانی به داوطلب آموخته میشود.

در ادامه می توانید پکیج جامع هفتم حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

 • slr srm
 • ۰
 • ۰

اجی مجی بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی

مهمان ناخوانده جهان ، ویروس کرونا ، از بدو ورود همه چیز را تحت تأثیر قرار داده است و مسئله آموزش نیز از این قاعده مستثنی نبود. والدین همچنین بسیار نگران تحصیل فرزندان خود هستند. اما بیشتر آسیب ها در زمینه آموزش می تواند ناشی از آموزش داوطلبان ابتدایی باشد زیرا این اولین آموزش است که دانش آموزان یاد می گیرند و کسی که از ابتدا نمی تواند خوب یاد بگیرد تأثیر آن را تا پایان می بیند و اینجاست که معنای عبارت "پیشگیری قبل از درمان" بارزتر می شود. امروز ما در خبرگزاری تابناک بهترین راه حل برای آموزش دروس ابتدایی یعنی تدریس با موسسه اجی مجی را به شما معرفی می کنیم که با کمک آن از تدریس دروس ابتدایی از کلاس اول تا کلاس ششم راحت می شوید. . توصیه می کنم برای دریافت هدیه ای به ارزش 200000 تومان به صورت رایگان از موسسه اجی مجی ، این مقاله را تا انتها بخوانید.

چرا باید آموزش دبستان را جدی بگیریم؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، تحصیلات ابتدایی در مقایسه با سایر پایه ها بسیار مهم است و دانش آموزی که تحصیلات کافی در این کلاس را نداشته باشد ، ممکن است آسیب جبران ناپذیر و تأثیر آن بر دیگران وارد شود. حتی به بخشهای دبیرستان مراجعه کنید.

مهم نیست که دانش آموز کلاس اول است یا کلاس ششم. با توجه به اینکه دروس هر پایه مربوط به سالهای گذشته است ، خصوصاً در دروس مانند ریاضیات و علوم ، اگر دانش آموز مطالب را به خوبی یاد نگیرد ، جبران آن بسیار دشوار یا حتی غیرممکن است.

مشکلات یادگیری حتی در زمان کنکور نیز دیده می شود. طبق آماری که سازمان سنجش اعلام کرده هر ساله حدود نیمی از داوطلبان کنکور در درس ریاضیات درصد منفی می گیرند و به نقل از همان سازمان می توان گفت شخصی که در دوره صفر درصد می گیرد یعنی که او تربیت نشده است. شخصی که درصد منفی می گیرد به معنای اشتباه آموختن آن درس است ...

آموزش از طریق برنامه شاد

یک راه حل که در طول کرونا مورد توجه آموزش و پرورش قرار گرفت ، راه اندازی یک سیستم شاد بود. در این سیستم ، معلم و دانش آموز به طور مجازی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و آموزش به صورت آنلاین انجام می شود.

اهمیت آموزش با انیمیشن و تصویرگری

در سالهای اخیر ، اهمیت آموزش مبتنی بر فن آوری مدرن مورد استقبال گسترده قرار گرفته است و روشهای سنتی آموزش با استفاده از تخته سفید و روشهای کلاسیک به تدریج منسوخ می شوند. دلیل این امر تأثیر آموزش با استفاده از انیمیشن و تصویرسازی است که ده ها بار یادگیری را آسان تر و لذت بخش تر می کند.

تدریس با استفاده از انیمیشن و تصویرسازی به دانش آموز کمک می کند که دیگر نیازی به حفظ کامل نداشته باشد و این بار به جای حفظ مطالب ، می تواند آن را درک کند و با استفاده از این سبک آموزشی می تواند مطالب را تجزیه و تحلیل کند. .

دلیل این امر مربوط به نیمکره های مغز است. مطالبی که دانش آموز با کمک حفظ می آموزد وارد نیمکره چپ مغز می شود ، جایی که بیشتر آنچه برای شخص اتفاق می افتد در همان نیمکره قرار دارد ، اما ماده ای که بصورت شهودی مشاهده می شود ، یعنی با استفاده از تصویر ، وارد خواهد شد نیمکره راست مغز ماندگاری این نیمکره چندین برابر بیشتر از نیمکره چپ مغز است.

اما تاکنون اولین و تنها مجموعه ای که به کمک انیمیشن و تصویرگری آموزش مقدماتی را آموزش داده است ، موسسه اجی مجی است که در این سطح نیز یک شاهکار در زمینه آموزش است.

معرفی موسسه اجی مجی به عنوان بهترین روش تدریس دروس مقدماتی

اجی و ماجی دو خواهر و برادر عروسکی هستند که در آموزش دروس ابتدایی توسط بهترین معلمان این سطح در کشور حضور دارند و سبک جدیدی از آموزش را به دانش آموزان ارائه داده اند.

اجی ماجی به والدین دانش آموزان ابتدایی کمک می کند تا بدون هیچ نگرانی از بهترین شیوه تدریس در کشور لذت ببرند و دیگر نگران مشکلاتی مانند ویروس کرونا یا آموزش الکترونیکی نباشند زیرا برای اولین بار در آموزش بهترین فن آوری های روز دنیا از جمله AR ، VR و 3D استفاده می شود.

در آموزش و پرورش آجی ماجی از اصول کامل روانشناسی استفاده شده است و نه تنها آموزش و آموزش به دانش آموز ارائه شده بلکه روشهایی نیز وجود دارد که دانشجویان درونگرا و برونگرا می توانند از این اصول برای ارتقا مهارتهای اجتماعی خود استفاده کنند.

اما موسسه مجموعه اجی و ماجی چه ویژگی هایی دارد که باعث محبوبیت آن شده است؟

مهمترین ویژگی مجموعه های اجی و مجی آموزش بصری با انیمیشن است. حرف آخر خوب کار شده است. به عنوان مثال ، در روش های معمولی برای درس ادبیات ، مدرس می گوید "من داستان را می گویم ، تو تصور می کنی" ، اما در مجموعه آموزشی ، اجی و مجی مدرس می گوید "من داستان را برای شما می گویم" ، و این ویژگی معنی محتوای مغز استخوان. دانش آموز تزریق می شود و دیگر نیازی به حفظ ندارد و نتیجه آن فراموش نشدن مطالب است.

یکی دیگر از ویژگی های عالی اجی و مجی آموزش جذاب در این مجموعه است و دانش آموز دیگر به عنوان یک وظیفه به درس های خود نخواهد رفت بلکه با جذابیت تدریس از تدریس لذت خواهد برد. لازم به ذکر است که در آجی مجی از بهترین روانشناسان کشور برای فیلمنامه نویسی و حدود 20 نفر برای نمایش عروسکی استفاده شده است و معلمان اجی و ماجی در هر پایه بهترین معلمان کشور بوده اند.

معلمان موسسه اجی و ماجی چه کسانی هستند؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، بهترین معلمان کشور در هر پایه برای تدریس دروس انتخاب شده اند. به عنوان مثال ، در تدریس کلاس اول دبستان اجی و ماجی ، از خانم مینا قاجار که 10 سال سابقه تدریس در این کلاس را دارد ، استفاده شده است و توانسته در جشنواره های مختلف مقام اول آموزش و پرورش را کسب کند. همچنین خانم مینا قاجار با تجربه گسترده خود در زمینه آموزش ، اولین آموزش ابتدایی را که بدون شک مهمترین قسمت آموزش دانش آموز است ، به ساده ترین و روان ترین شکل ممکن ارائه داده است.

خانم نرجس نوربخش همچنین تدریس کلاس دوم ابتدایی اجی و ماجی را بر عهده دارد و یکی از بهترین معلمان کشور است که سالها در فضای مجازی دوره های تدریس را می گذراند و به "خانم ایجاز" معروف است. خانم نوربخش سالها دروس روانشناسی را گذرانده و از این نظر کاملاً با سایر معلمان کلاس دوم متفاوت است. این همان چیزی است که این معلم را از ناتوانی های یادگیری آگاه می کند و به فرزندان شما کمک می کند تا این دروس اساسی را بسیار یاد بگیرند. خانم نوربخش علاوه بر آموزش های ویدئویی محصولات ابتدایی دوم اجی و ماجی ، کتاب های آموزشی نیز ارائه می دهد که به انواع هوش و اختلالات یادگیری در همان کتاب ها توجه دارد و هر رنگ و متنی که استفاده می کنند مختص خود است. دلایل روانشناختی آن را دارد

سومین دوره ابتدایی اجی و ماجی نیز به عهده خانم مینا رضایی است. شاهکار خانم رضایی در آموزش سال سوم آموزش بصری با کمک موسسه اجی مجی و همچنین قصه گویی و انرژی مثبت این معلم نمونه ای ملی است. در کلاس سوم ابتدایی ، دروس به تدریج از حالت ابتدایی خارج می شوند و به مفاهیم مهمی مانند جدول ضرب در درس ریاضی می رسند که این مسئله برای دانش آموزان مشکل ساز است ، اما با تکنیک هایی که خانم رضایی انجام داده است ، یادگیری این موارد موضوعات بسیار مهم بسیار ساده شده است. .

معلم کلاس چهارم اجی مجی نیز توسط خانم فرزانه صدیقی انجام می شود. خانم صدیقی ، مانند سایر معلمان اجی مجی ، یکی از بهترین معلمان کشور در دوره های آموزشی است. در مصاحبه ای با خانم صدیقی ، از او سوالی در مورد رسالتش در زندگی پرسیده شد و پاسخ شگفت انگیز آنها این بود که یک تأثیر ماندگار باقی بگذارند ، که این همان آموزش چهارم ابتدایی اجی مجی و دادن انرژی مثبت در "این بین است" آموزش دانش آموزان خانم صدیقی ویژگی جذابی در آموزش استفاده از شعر و داستان سرایی همراه با آموزش بصری است که جذابیت یادگیری این پایگاه را چند برابر کرده است.

اما به دلیل تعداد دوره های سال پنجم ابتدایی ، تدریس در این کلاس و همچنین کلاس ششم توسط چندین معلم انجام شده است که مانند سایر معلمان از رزومه و سوابق درخشانی برخوردار هستند. دروس اجتماعی و هدایای آسمانی سال پنجم توسط خانم مریم احمدپور تدریس شده است. دو درس مطالعات اجتماعی و هدیه های بهشت ​​در وهله اول ممکن است بسیار آسان به نظر برسد ، اما در اصل اینطور نیست و خانم احمدپور بسیار تلاش کرده است تا این دو درس را به راحت ترین شکل ممکن و با جذابیت فراوان دانش آموزان. این دو درس را یاد بگیرید.

ریاضی پنجم که بسیار مهم و بسیار مهم است توسط خانم نیلوفر قهرمانی مدرس این دوره و همچنین معلم نمونه کشور تدریس شده است. است.

علوم پنجم هم در کنار ریاضی از نظر دانش آموزن سخت ترین دروس سال پنجم ابتدایی می‌باشند. تدریس علوم پایه پنجم توسط دبیر توانمند و با تجربه خانم زهرا بلیوند انجام شده است. با تدریسی که از سوی خانم بلویند ارائه شده به معنای واقعی دانش آموز با تمام وجود می‌تواند مفاهیم را درک کند.

فارسی سال پنجم هم توسط خانم اکرم دمیرچلی انجام شده است. خانم دمیرچلی هم جزو اساتید نمونه کشوری در حوزه ادبیات و فارسی ابتدایی بوده اند و این درس شیرین که البته یادگیری آن برای دانش آموزان سخت بوده است را به ساده ترین شکل ممکن انجام داده اند.

مدرسین دروس ششم اجی مجی هم مانند سال پنجم توسط چندین مدرس از جمله خانم مریم احمدی که تدریس مطالعات احتماعی و علوم ششم را به عهده دارند و نیلوفر قهرمانی مدرس ریاضی پایه ششم هستند، تدریس فارسی ششم هم مانند فارسی پنجم توسط خانم اکرم دمرچلی انجام شده است که تمامی این افراد جزو مدرسین برتر کشوری بوده اند و سال ها سابقه درخشان در زمینه تدریس این دروس داشته اند و البته مبتکرین آموزش شهودی و داستان سرایی دروس در این پایه می‌باشند.

تدریس های جذاب هر مدرس را از طریق نمونه تدریس های اجی مجی از طریق سایت مرکزی اجی مجی می‌توانید مشاهده کنید تا با تفاوت آموزش شهودی در این مجموعه با سایر تدریس آشنا شوید.

20 درصد از محتوای آموزشی اجی مجی به صورت رایگان

مجموعه اجی و مجی برای دانش آموزان ابتدایی یک هدیه ویژه هم دارد که به شدت در یادگیری و همچنین آشنایی با تدریس های این مجموعه تاثیر دارد . مجموعه اجی و مجی یک پنجم کل آموزش های هر پایه معادل 20 درصد محتوای آموزشی خود را برای دانش آموزان ابتدایی به عنوان هدیه ارائه می‌دهد. اما نکته حائز اهمیت این است که این بیست درصد رایگان اجی و مجی مختص یک درس خاص نیست بلکه از تمام دروس موجود در هر پایه انتخاب شده است و یک امتیاز بسیار ویژه برای دانش آموزانی است که به دنبال پیشرفت و افزایش قدرت یادگیری هستند. درضمن برای آشنایی کامل با دروس اجی و مجی و دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانید به لیست قیمت محصولات اجی مجی مراجعه کنید و از تخفیف فوق العاده محصولات نیز بهره ببرید. هدیه اجی مجی به مدت محدود ارائه می‌شود و برای دریافت این هدیه ارزشمند کافی است پایه تحصیلی خود را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا همکاران و مشاورین ما سریعا با شما تماس بگیرند.

نام برخی از مشاوران موسسه آجی و ماجی

امتیاز ویژه ای که به همراه محصولات اجی مجی به دانش آموزان ابتدایی اعطا می شود ، پشتیبانی از مشاوران اجی مجی است. با پشتیبانی ارائه شده توسط مشاوران ، دانش آموز دیگر تنها نیست و همچنین می تواند از راهنمایی های پشتیبانی بهره مند شود.

اگر می خواهید دانش آموز شما بهترین مسیر آموزشی را طی کند ، با کارشناسان و مشاوران علمی موسسه اجی مجی تماس بگیرید:

خانمها: مریم فرضی ، حدیث قمری ، تانیا عزیزی ، شیدا کبیر عبادی ، سنایی جعفری

آقایان: میلاد خدایی ، شایان مامندی ، سالار احمدی ، محسن احمدی آذر

مشاوران موسسه پس از شنیدن سخنان شما ، بهترین راه حل ها را برای آموزش فرزندان شما به شما ارائه می دهند.

برای دریافت محصولات اجی مجی با تخفیف ویژه و تماس با مشاوران مجموعه می توانید از طریق شماره های تماس مرکزی اجی مجی اقدام کنید تا مشاوران ما بتوانند شما عزیزان را کاملا راهنمایی کنند.

021-66058258

021-66572045

021-66572046

021-66017397

 

منبع

 • slr srm
 • ۰
 • ۰

معرفی آخرین سخنان محصولات اجی ماجی
متأسفانه ، از ابتدای اسفند ماه سال گذشته ، همه دانش آموزان ابتدایی درس را رها کرده اند و یا توجه بسیار کمی به آن داشته اند و این باعث شده است که آنها مطالب را آنطور که باید و شاید خوب یاد نگیرند و حتی از تنبلی خاصی در یادگیری. زیرا با وجود بازگشایی مدارس ، کلاسهای حضور و غیاب بسیار کم خواهد بود که این به ضرر دانش آموزان است.

از همه مهمتر در این دوره ، دانش آموزانی که سال اول هستند با یک معضل بزرگ روبرو خواهند شد ، اما حرف آخر ، با استفاده از آجی ماجی و روش تدریس ویژه وی ، مژده ای را به والدین و فرزندانش می دهد که دیگر نگران نباشند درس آموختن آجی ماجی دو شخصیت عروسکی هستند که خواهر و برادر هستند و از دانش آموزان کلاس حرف آخر هستند و دانش آموزان قرار است در کنار این دو خواهر و برادر ، معلمان باتجربه و دلسوز ، کل سریال را با سرگرمی و نهایت سادگی یاد بگیرند.


ویژگی های آموزش دی وی دی های اجی ماجی
ساده و قابل درک است

در دی وی دی های اجی ماجی ، دانش آموزان دروس را به ساده ترین شکل ممکن فرا می گیرند تا کاملاً برای آنها قابل درک باشد و گویی آنها در کلاس هستند و به معلم خود گوش می دهند.

 

اجی مجی

 

اجی ماجی داستان یک خواهر و برادر (دو شخصیت عروسکی) به همین نام است که نقشی اساسی در آموزش و پرورش در تمام دوره های ابتدایی بازی می کنند. در دی وی دی های آجی مجی ، از بهترین معلمان کشور برای تدریس در کنار آجی ماجی استفاده شده است. از جمله این معلمان می توان به خانم های مینا قاجار و خانم نوربخش اشاره کرد.

دی وی دی های اجی ماجی
دی وی دی های اجی ماجی


خانم مینا قاجار یکی از بهترین معلمان کشور برای کلاس اول ابتدایی و خانم نوربخش نیز بهترین و با استعدادترین معلم کلاس دوم کشور هستند که با هوش و دانش خود یادگیری را به راحتی انجام می دهند وظیفه برای دانش آموزان در ویدئوی زیر ، بخشی از تولید پشت صحنه DVD های اجی ماجی و تلاشی که برای تولید آنها انجام شده است را مشاهده می کنید.


چرا باید از مدرسه ابتدایی آجی ماجی برای آموزش استفاده کنیم؟
جمله ای که بارها و بارها می شنویم این است که "پیشگیری بهتر از درمان است". همه ما برای فرزندان خود آرزوهایی داریم ، مانند رویای پزشک شدن یا مهندس شدن. اما در سال های اخیر ، حتی در دانشگاه ها ، با افرادی روبرو هستیم که مشکلات اساسی دارند و چیزهای ساده ای نمی دانند.

بسته اجی ماجی
بسته اجی ماجی


بنابراین اینجاست که مشکل پیشگیری مطرح می شود و دانش آموز دوره ابتدایی که از این پس درس ها را به خوبی فرا می گیرد ، در حالی که به ادامه تحصیل در آموزش عالی از جمله ادامه می دهد ، با عبارت "دانش آموز شما از ابتدا ضعیف است" روبرو نخواهد شد. دبیرستان و دبیرستان. و از طرف دیگر ، این یادگیری برای او و حتی یکی از سرگرمی هایش به لذت آورترین کار تبدیل خواهد شد و همه این کارها با آجی ماجی انجام می شود.

دبستان آجی و ماجی شامل آموزش کدام مبانی است؟
اجی ماجی ابتدایی
اجی ماجی ابتدایی
دبستان آجی و ماجی شامل کلیه پایه های ابتدایی یعنی سال اول دبستان تا سال ششم است. مهمترین مزیت بسته اجی ماجی ، میزان کم آموزش و از طرف دیگر لذت بخش است ، به این معنی که دانش آموز دیگر چیزی را حفظ نمی کند و به صورت مفهومی و با انیمیشن با کمک آجی و ماجی کاملاً یاد می گیرد. نتیجه این آموزش از آجی و ماجی کسب بهترین نمرات امتحان است و دانش آموز آمادگی کامل برای ورود به مقاطع بالاتر را دارد و در نتیجه رقابت سالمتر و صحیح تر است.

 

موسسه اجی مجی

 • slr srm
 • ۰
 • ۰

سلام دوست خوبم امیدوارم حالتون عالی باشه و تا وقتی این مقاله رو میخونید تمام تلاش خود را برای کنکور کرده و مسیر را با قدرت ادامه می دهید.

یکی از عواملی که می تواند کیفیت کار ما را تعیین کند ، چه در کنکور و چه در سایر کارهایی که انجام می دهیم ، میزان رضایت ما از خودمان است.

ما اولین و مهمترین شخصی هستیم که نتیجه کار ما بر روش تأثیر می گذارد ، بنابراین ما کسانی هستیم که در وهله اول ، کاری را که انجام می دهیم ، اقدامات و کیفیت کار خود را انجام می دهیم.

و اگر بعضی اوقات متوجه می شویم که به اندازه کافی از خود راضی نیستیم ، باید علت را در خود جستجو کنیم. زیرا ما مسئول تمام تصمیماتی که می گیریم و کارهایی که انجام می دهیم هستیم.

اگر بعضی اوقات از کیفیت ، کمیت و یا کلیت کاری که انجام می دهید کاملاً راضی نیستید ، این نشان می دهد که شما از خود انتظار دارید و چقدر برای کاری که انجام می دهید ارزش قائل هستید و می خواهید کار خود را به بهترین شکل انجام دهید و بیشترین رضایت از خودتان.

گاهی اوقات داوطلبانی را می بینیم که در چنین شرایطی قرار دارند ، یکی از آنها سرعت مطالعه کمی دارد و شما فکر می کنید که باید آن را افزایش دهید ، دیگری دائماً در ذهن خود افکار منفی دارد و با خود می گوید من نمی توانم ، یکی از آنها می خواند برای چند روز و چند روز برای آن مقدار. او از اینکه دیگر نمی تواند به مدرسه برود خسته می شود.

نکته مهم این است که این شرایط و افکاری که ذکر کردیم می تواند برای همه اتفاق بیفتد و اگر مشکل مشابهی داشته باشید تنها نیستید. اما مهمترین نکته این است که اگر در چنین شرایطی قرار دارید ، نمی دانید چه کاری باید انجام دهید یا به دنبال راهی (همان افرادی که می خواهند از کیفیت کار خود راضی باشند) و روند خود را بهبود ببخشید.

بعضی اوقات باید در جستجوی راه حل مشکلاتی باشیم که در درون خود ذکر کردیم. گاهی اوقات وقتی با چنین مشکلاتی روبرو می شویم ، خود ما دلیل آن هستیم ، گاهی اوقات در اهداف خود چنان مصمم نیستیم که برای رسیدن به آنها سخت تلاش کنیم.

و این باعث می شود که آنقدر به خود ایمان نداشته باشیم که باور کنیم می توانیم به آن اهداف برسیم ، یا آنقدر در کار خود اطمینان نداشته باشیم که بدانیم این اقدامات ماست که ما را به اهداف خود می رساند.

گاهی اوقات ما روی موج سینوسی حرکت می کنیم ، یک روز حالمان خوب است و با تمام وجود در حال مطالعه هستیم ، روزی آنقدر بی حوصله و خسته شده ایم که حتی نمی توانیم یک صفحه را مطالعه کنیم.

اما ممکن است شما با اهدافی که تعیین می کنید تعیین شوید و در صحت عملکرد خود شک نکنید ، اما با مشکلاتی که در بالا ذکر شد روبرو خواهید شد.

افکار منفی ناخواسته به شما می آیند و شما را به ناامیدی می کشانند ، یا ممکن است همانطور که ذکر کردیم وارد یک روند سینوسی شوید و همه اینها باعث می شود که نتوانید انتظاراتی را که از خود دارید برآورده کنید و مدام خود را سرزنش کنید که چرا من اینگونه هستم . من شدم.

اگر چنین مشکلاتی در کنکور سر راه شما قرار گرفت ، باید بدانید که بهترین راه حل این است که آگاهانه با مشکلات کنار بیایید و با آنها منطقی برخورد کنید تا بتوانید به راحتی آنها را دور بزنید و مسیر خود را برای رسیدن به هدفی که دنبال می کنید ادامه دهید.

 • slr srm
 • ۰
 • ۰

بررسی تخصصی ادبیات جامع استاد محسن منتظری

ادبیات فارسی همیشه یکی از درس هایی برای دانش آموزان محسوب می شود که کسل کننده و وقت گیر است به طوری که حتی در امتحان ها هم برای خواندن آن کلنجار می روند چه برسد برای کنکور!!! اکثر دانش آموزان بر این باورند که زدن هر تست در 41 ثانیه و از همه مهم تر تست هایی که جواب شان صحیح باشد و به ازای هر تستی که می زنید بتوانید به 4درصد در کنکور دست پیدا کنید کار هر کسی نیست ولی دوستان باید بدانید که اگر راهش را بلد باشید یعنی بدانید از چه منبعی استفاده کنید دیگر ادبیات آن ادبیات کسل کننده نخواهد بود می شود درس مورد علاقه ات!!! خب کافی است یک گشتی در میان منابع بزنید و با انواع آن ها آشنا بشید اما من قصد دارم شما را با ادبیات جامع حرف آخر آشنا کنم.

دوستان برای رسیدن به موفقیت در حالی که دانش آموز هستید یا یک فرد شاغل و زمان زیادی ندارید باید منبعی را انتخاب کنید که در عین کامل بودن بتواند به شما در زمان کم تمامی درس ها را بیاموزد و شما را به پیشرفت نزدیک و نزدیک تر کند و در نهایت شما را به هدفتان برساند.

 معرفی پکیج ادبیات جامع حرف آخر نظام جدید

ادبیات با توجه به ضریب بالایی که دارد از لحاظ اهمیت درصدر دروس عمومی واقع می شود. ادبیات جامع حرف آخر شامل 5 مبحث تاریخ ادبیات، قرابت معنایی، آرایه های ادبی، زبان فارسی و املا و لغت می باشد. کل تامی که در کنکور به این درس اختصاص داده می شود 18 دقیقه می باشد پس باید حتی اگر شد بتوان کمتر از این تایم هم تست های ادبیات را زد تا بتوان تایم آن را برای سایر دروس ذخیره کرد.

با استاد منتظری می توان این کار را انجام داد چرا که ایشان ادبیات را به صورت تصویرسازی و شهودی سازی و الگو تدریس می کنند و شما می توانید این درس را با به یادآوری الگوها و انیمیشن هایی که موجود است به درستی و سریع پاسخ دهید. استاد منتظری ادبیات را به شکل یک داستان درآورده و آن را با لهجه های مختلف  به گونه ای تدریس کرده اند که به هیچ وجه نه از درس زده می شوید و نه از تدریس ایشان خسته می شوید.

در ادامه می توانید برنامه 1000 ساعته حرف آخر را هم مشاهده کنید که در عرض 4 ماه پرونده تمام درس های خودتان را ببندید و تا کنکور 7 بار مرور کنید.

پکیج تاریخ ادبیات حرف آخر

استاد منتظری برای تک به تک شعرا و نویسندگان در این پکیج داستانی مختلف ساخته اند و در این داستان ها از لهجه های مختلف استفاده می کنند که بسیار این درس یا مبحث را برای شما جذاب و دیدنی ساخته اند سهم این مبحث از سوالات کنکور 3 سوال و 12 درصد می باشد.

پکیج املا و لغت حرف آخر

این محصول با انیمیشن های بینظیری تدریس شده اند به طوری که در یک انیمیشن جذاب تعداد زیادی لغات را با معانی شان به خوبی یاد خواهید گرفت و در این انیمیشن ها یکسری شخصیت ها وجود دارند که سبب می شود به شما در زمان پاسخگویی به سوالات کنکور کمک نماید چون که شما آن ها را به یاد خواهید آورید و خیلی سریع تر به جواب خواهید رسید. سهم این مبحث از سوالات کنکور 5 سوال و 20 درصد می باشد.

پکیج آرایه های ادبی حرف آخر

استاد منتظری در این پکیج با استفاده از الگوهای بینظیرشان این بخش را که ممکن است برای شما سخت و حجیم و وقت گیر باشد به راحتی و با لهجه های مختلفی تدریس کرده اند به گونه ای که انگار برای هر آرایه ای در ذهن شما یک فایل جداگانه وجود دارد که با برخورد با آن فقط کافی است آن فایل را باز کرده و به آن دسترسی پیدا کنید و به جواب برسید. سهم آرایه های ادبی از سوالات کنکور 3 سوال و 12 درصد می باشد.

همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، 5 روز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

پکیج قرابت معنایی حرف آخر

در این پکیج به شما آموزش داده می شود که اصلا چگونه بتوانید به مفهوم یک بیت دست پیدا کنید و آن را به خوبی متوجه شوید چگونه شعر را بخوانید و چگونه به بررسی قرابت معنایی آن بپردازید فقط کافی است با الگوهای استاد منتظری پیش بروید تا در کم ترین زمان به نتیجه برسید. . سهم قرابت معنایی از سوالات کنکور 9 سوال و بیشترین درصد ادبیات به این مبحث اختصاص پیدا کرده که 36 درصد می باشد.

پکیج زبان فارسی حرف آخر

پکیج زبان فارسی حرف آخر با الگوهای منحصر به فرد استاد منتظری به شما تدریس داده می شود. ایشان برای راحت تر شدن کار و یادگیری بهتر این مبحث از مثال های بسیاری استفاده می کنند و تک تک آن ها را به طور کامل به شما آموزش می دهند. سهم این بخش از سوالات کنکور هم 5 سوال و 20 درصد می باشد.

معرفی استاد محسن منتظری/ استاد ادبیات حرف آخر

استاد محسن منتظری مدرس ادبیات فارسی کنکور در آموزشگاه های کشور هستند و کارشناس گروه هماهنگی دفتر آموزش و کارشناس گروه برنامه ریزی و توسعه دفتر آموزش در وزارت نیرو بودند. همچنین ایشان کارشناس گروه توسعه آموزش دفتر آموزش تا سال 86 در تحقیقات و فناوری بوده اند.

در ادامه می توانید پکیج کامل حرف آخر رشته تجربی نظام جدید، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید.

ویژگی تدریس استاد منتظری

استاد منتظری دارای برنامه ریزی های مشخصی برای هر یک از بخش های ادبیات می باشند به طور مثال برای املا و لغت انیمیشن های آموزشی در بخش قرابت نحوه مطالعه شعر و در نهایت یادگیری مفهوم آن، در آرایه و زبان فارسی الگو ها و شهودی سازی هایی که صورت گرفته و در تاریخ ادبیات استفاده از داستان ها و تصاویر جذاب برای یادگیری بهتر داوطلبان استفاده کرده اند.

استاد منتظری برای ایجاد یک چنین برنامه ریزی های مشخصی و ساخت انیمیشن و تصاویر و... به مدت سه سال تمام تایم گذاشته اند و زحمت بسیاری کشیده اند. از ویژگی هایی که این استاد در تدریس شان دارند و باعث جذب بیشتر داوطلب به سوی تداریس ایشان می شود این است که ایشان به شدت شوخ طبع و پر انرژی هستند و تمامی قسمت ها را با لهجه ها و گویش های مختلف تدریس می کنند.

ایشان همچنین نحوه مطالعه صحیح هر مبحث را در ابتدا به شما آموزش می دهندو به شما تست زنی تک تک مباحث را با استفاده از تست های فراوانی که حل می کنند یاد می دهند.

این محصول مناسب چه کسانی می باشد؟

تمامی افراد در هر سنینی می توانند از این محصول بهره بگیرند چه نظام جدید باشند چه نظام قدیم و چه کسانی که مدت های زیادی از کنکور فاصله داشته اند و دیگر تقریبا چیزی از ادبیات در یاد ندارند برایشان این پک مناسب خواهد بود چرا که تمامی مطالب از صفر تا صد به شما آموزش داده شده است. اگر شما در این درس ضعیف هستید یا پایه قوی ای دارید شما هم میتوانید با این پکیج خود را به درصدهای بالا برسانید.

برنامه ریزی برای مطالعه این محصول به چه صورت می باشد؟

ما مشاورین موسسه حرف آخر با استفاده از پرونده ای که برای شما عزیزان تشکیل می دهیم به شما برنامه ای را مطابق شرایط خودتان خواهیم داد که در این میان برای این که این برنامه خصوسی سازی شود از شما یک آزمون تعیین سطح نیز گرفته می شود. این آزمون تعیین می کند که شما در تمامی دروس به چه صورت هستید یعین پایه ضعیفی دارید یا قوی هستید سپس طبق آن برای شما برنامه ای طبق دی وی دی ها تنظیم می شود که بدانید چطور با آن دی وی دی ها کار کنیدو نتیجه بگیرید.

نظرات داوطلبان در رابطه با پکیج ادبیات جامع حرف آخر

اکثر داوطلبان بر این باورند که بیشترین اتفاقی که برای ما رخ داد این بود که در ابتدا به ادبیات علاقه مند شدیم ثانیا انرژی استاد منتظری به ما نیز منتقل شد ایشان با روحیه بالایی که داشتند سبب شدند تا ما هم با روحیه به تمامی درس هایمان نگاه کنیم و به نتیجه برسیم.  برخی از داوطلبان به این نکته اشاره کرده اند که با اینکه از ادبیات متنفر بودیم تصمیم گرفتیم برای یک بار دیگر برای این درس با استاد منتظری وقت بگذاریم ولی وقتس شیوه تدریس ایشان را دیدیم دیدمان نسبت به این درس تغییر کرد.

در نهایت همه آن ها از روش تدریس بینظیر استاد تشکر کرده اند و معتقدند استاد باعث شد تا ادبیات را آن طور که باید یاد بگیرند.

چرا این محصول را بخریم؟

در این پکیج شما دلزده و خسته نمی شوید!!! همه چیز بر وفق مراد است چون که استاد منتظری با بیانی شیوا و لهجه های فوق بامزه ادبیات را به شما می آموزند. کامل است و در کمترین زمان آن را یاد خواهید گرفت. افرادی که شاغلید این پکیج برای شما عالی است چون که هم آن را خوب یاد میگیرید و با روش های سریع تست زنی استاد به درصد بالا هم دست پیدا می کنید. بیان ساده است و یادگیری درس از زبان استاد بسیار ساده تر!!!

می توانید کامل مقاله را در سایت مرکزی حرف آخر مطالعه بکنید.

 

 • slr srm
 • ۰
 • ۰

موسسه اجی مجی

آجی ماجی داستان یک خواهر و برادر (دو شخصیت عروسکی) به همین نام است که در آموزش و پرورش در کل دوره ابتدایی نقش اساسی دارند. در دی وی دی های آجی مجی ، از بهترین معلمان کشور برای تدریس در کنار آجی ماجی استفاده شده است. از جمله این معلمان می توان به خانم مینا قاجار و خانم نوربخش اشاره کرد.

دی وی دی آجی مجی
دی وی دی آجی مجی


خانم مینا قاجار یکی از بهترین معلمان کشور برای کلاس اول دبستان و خانم نوربخش نیز بهترین و با استعدادترین معلم کلاس دوم کشور است که با هوش و دانش خود ، یادگیری آسانترین کار ممکن برای دانش آموزان است. در ویدئوی زیر ، برخی از تولیدات پشت صحنه DVD های Ajay Maji و تلاشی که برای تولید آنها انجام شده است را مشاهده می کنید.


چرا باید از مدرسه ابتدایی آجی ماجی برای آموزش استفاده کنیم؟
جمله ای که بارها و بارها می شنویم این است که "پیشگیری بهتر از درمان است". همه ما برای فرزندان خود آرزوهایی داریم ، مانند رویای پزشک یا مهندس بودن. اما در سال های اخیر ، حتی در دانشگاه ها ، با افرادی روبرو هستیم که مشکلات اساسی دارند و چیزهای ساده ای نمی دانند.

بسته اجی و ماجی
بسته اجی و ماجی


بنابراین ، اینجاست که مشکل پیشگیری مطرح می شود و دانش آموز دوره ابتدایی که از این پس درس ها را به خوبی می آموزد ، در حالی که به تحصیل ادامه می دهد ، با جمله "دانش آموز شما از همان ابتدا ضعیف است" روبرو نخواهد شد. بالاتر ، از جمله مدارس راهنمایی و دبیرستان. و از طرف دیگر ، این کارآموزی برای او و حتی یکی از سرگرمی هایش به لذت بخشترین کار تبدیل خواهد شد و همه این کارها را با آجی مجی انجام خواهد داد.

مدرسه ابتدایی اجی و ماجی شامل چه مبانی است؟
اجی و ماجی ابتدایی
اجی و ماجی ابتدایی
دبستان اجی و ماجی شامل تمام پایه های ابتدایی است ، یعنی از سال اول دبستان تا سال ششم. مهمترین مزیت بسته آجی ماجی ، میزان کم آموزش و از طرف دیگر لذت بخش است ، به این معنی که دانش آموز دیگر چیزی را حفظ نمی کند و به صورت کاملا مفهومی و با انیمیشن با کمک آجی و ماجی یاد می گیرد. نتیجه این آموزش آجی و مجی کسب بهترین نمرات آزمون است و دانش آموز آمادگی کامل برای ورود به مقاطع بالاتر را دارد و در نتیجه رقابت سالمتر و صحیح است.

 

موسسه اجی مجی

 • slr srm
 • ۰
 • ۰

دوران ابتدایی مهم ترین نقش در مورد یادگیری دانش آموز را ایفا می کند چرا که برای اینکه یک فرد بتواند تا زمان مرگش بنویسد نیاز به این دارد که خواندن و نوشتن را به خوبی بداند. اما در این روزها که همه جهان و همچنین کشور ما درگیر کرونا می باشد یادگیری با چالش روبه رو شده و تمامی دانش آموزان به خصوص ابتدایی ها و والدین شان را درگیر کرده است. والدین واهمه دارند و برای آموزش فرزندان شان نگران هستند اما راه حل چیست؟

معرفی اجی مجی به عنوان بهترین مجموعه آموزش دروس ابتدایی
معرفی اجی مجی به عنوان بهترین مجموعه آموزش دروس ابتدایی
فهرست سرفصل ها    
چرا باید آموزش دروس پایه ابتدایی را جدی بگیریم؟
مشکلات اپلیکیشن شاد
اهمیت آموزش با انیمیشن و تصویرسازی
معرفی اجی مجی به عنوان بهترین راهکار
معرفی معلمان پنجم ابتدایی اجی مجی
20 درصد از محتوای آموزشی اجی مجی رایگان است
چرا باید آموزش دروس پایه ابتدایی را جدی بگیریم؟
پیشنهاد امروز

yektanet-logo-sign
خرید ماسک N95 به نرخ دولتی
خرید ماسک N95 به نرخ دولتی

ابتدایی حکم مهم ترین دوره آموزشی یک دانش آموز را دارد به طوری که اگر در این دوران بتواند موفق باشد با پایه ای قوی به سال های بعدی راه پیدا کند پس چه بهتر که برای یادگیری دانش آموز در این دوران وقت بسیاری صرف کرده و تک به تک مباحث را به خوبی به دانش آموزها آموزش دهیم.

مشکلات اپلیکیشن شاد
به نقل از سایت عصر ایران این روزها که مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعطیل درآمده‌اند، پس از سال‌ها تأخیر زمینه‌ای ایجاد شد تا وزارت آموزش و پرورش بالاخره به فکر تجربه فضایی متفاوت برای آموزش باشد؛ تجربه‌ای که برای نخستین‌بار با عنوان شاد «شبکه آموزش دانش‌آموزان» در وسعت ملی در حال اجراست.

اما شبکه شاد اشکالات بسیاری را در بخش‌های مختلف از جمله زیرساخت‌های فنی، پاسخگویی اینترنت و ناآشنایی با تدریس مجازی با خود به همراه داشته که موجب سردرگمی خانواده‌ها، دانش‌آموزان، معلمان شده است. در این میان بسیاری از دانش آموزان به دلیل این که والدین شان بودجه کافی در خرید موبایل و تبلت و هم چنین اینترنت لازم برای برقراری و اتصال به شاد را ندارند نمی توانند از آموزش کافی برخوردار شوند.

اهمیت آموزش با انیمیشن و تصویرسازی
از آن جا که مشکلات عدیده ای برای دانش آموزان در این دوران گریبانگیرشان شده است این موضوع فقط شامل آن ها نمی شود چون که معلم ها هم متاسفانه به این مشکلات برخورده اند از جمله این که یک معلم اینطور می گوید که: من برای نصب “شاد” چند روز درگیر بودم چون کد ملی‌ام را شناسایی نمی‌کرد، سرانجام امروز توانستم کلاسم را مشاهده کنم اما هیچ‌کدام از دانش‌آموزانم عضو نیستند!

تا امروز برای آموزش مجازی چند پیام‌رسان تغییر دادیم، از واتس‌اپ و تلگرام تا پیام‌رسان‌های داخلی و حالا هم شاد. این نحوه مدیریت باعث شد زمان از دست برود. همچنین معلمان و دانش‌آموزان هم سردرگُم شدند، به‌نظر می‌رسد آموزش و پرورش باید اجازه دهد مدارس با همراهی انجمن اولیا و مربیان، کار آموزش را پیگیری کنند.  با این اوصاف آموزش مجازی نمی تواند برای دروس ابتدایی کافی باشد.

در این میان دانش آموزان دیگر از شوق درس خواندن میفتند پس اگر آموزشی باشد تا در آن دانش آموز با انیمیشن و تصویر سروکار داشته باشد دیگر نه تنها درس خواندن برای آن ها سخت نخواهد بود بلکه تا مدت ها مطالب در ذهن شان مانده و با علاقه پای درس خواندن می نشینند و یادگیری آسان تر می شود.

معرفی اجی مجی به عنوان بهترین راهکار
متاسفانه از اوایل اسفند ماه سال قبل تمامی دانش آموزان ابتدایی درس را کنار گذاشته و یا خیلی کم به آن اهمیت داده اند و این سبب شده تا آن طور که باید و شاید مطالب را به خوبی یاد نگیرند و حتی دچار یک تنبلی خاص نیز در یادگیری شوند، چون با وجود بازگشایی مدارس کلاس های حضوری بسیار کم خواهد بود که این اتفاق به ضرر دانش آموزان است.

معرفی اجی مجی به عنوان بهترین راهکار
معرفی اجی مجی به عنوان بهترین راهکار
از همه مهم تر در این دوران دانش آموزانی که سال اولی هستند که با معزل بزرگی روبه رو خواهند شد. اما چه می‌شود که آموزش آن قدر شیرین و دلنشین باشد که دانش آموزی که به زور سمت درس نمی‌رفت الان با اشتیاق و ذوق فراوان بخواهد پای درس های خود بنشیند؟

خب اجی مجی این موضوع را ممکن کرده است و با تاثیری که برروی مخاطب خود قرار می‌دهد یعنی همان دانش آموزان دوره ابتدایی اینبار دانش آموز با خواسته خود و اشتیاق فراوان و بدون هیچ اجباری به یادگیری و آموزش خواهد پرداخت. اجی و مجی دو شخصیت عروسکی و خواهر و برادری هستند که در کلاس حاضر شده و دانش اموزان ان کلاس محسوب می شوند.

معرفی معلمان پنجم ابتدایی اجی مجی
خانم زهرا بلیوند معلمی فوق العاده خلاق و پر انرژی و دلسوز برای دانش آموزان ابتدایی می باشد و با استفاده از روش های خلاقانه خود یادگیری را برای دانش آموز ابتدایی مهیج کرده و او را به درس خود علاقه مند می سازد. خانم نیلوفر قهرمانی و خانم مریم احمدی نیز از برترین معلمان نمونه کشوری دروس سال پنجم را در مجموعه اجی مجی تدریس می کنند.

معرفی معلمان پنجم ابتدایی اجی مجی
معرفی معلمان پنجم ابتدایی اجی مجی
20 درصد از محتوای آموزشی اجی مجی رایگان است
شما دانش آموزان عزیز ابتدایی می توانید 20 درصد از این مجموعه را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید و با دیدن تدریس های خانم زهرا بلیوند به این یقین برسید که چقدر می تواند در آموزش و یادگیری شما موثر باشد. برای دریافت این هدیه بی نظیر کافیست کلمه «اجی مجی» را به سامانه 10002907 ارسال نمایید. شماره تماس مجموعه مرکزی 02166058258 می باشد.

 

منبع

 • slr srm
 • ۰
 • ۰

دانش آموزان اول ابتدایی برای اینکه بتوانند به پایه ای قوی دست پیدا کنند باید به خوبی الفبا و ریاضی را فرابگیرند تا در آینده اتفاقات خوبی برایشان رقم بخورد اما این روزها و با وجود مشکلاتی نظیر کرونا دیگر بچه ها نمی توانند به صورت حضوری در کلاس باشند و این اتفاق کار را هم برای والدین دانش آموز هم برای معلم بسیار دشوار می سازد و هم چنین باعث می شود تا والدین واهمه داشته باشند تا آینده فرزندان شان به چه صورت خواهد بود؟ اما راه حل برای این مشکل چیست؟ اجی مجی راه حل این مشکل است.

چرا باید آموزش دروس پایه ابتدایی را جدی بگیریم؟
مهم ترین بخش در کل دوران مدرسه برای دانش آموزان دوره ابتدایی می باشد به طوری که اگر در این دوران دانش آموز به تمامی دروس به خصوص ادبیات فارسی مسلط باشد تا انتهای دوران دانشگاه و … از لحاظ نوشتاری به مشکلی برنخواهند خورد و این یعنی این که باید در این دوران وقت بسیاری برای یادگیری دانش آموز صرف شود.

مشکلات اپلیکیشن شاد
به نقل از خبرگذاری تحلیلی ایران برنامه شاد برنامه ای است که برای آموزش آنلاین دانش آموزان ایجاد شده است که متاسفانه مشکلاتی را به همراه خود دارد. یکی از مشکلات اساسی این برنامه این است که چون تنها در گوشی یا تبلت اجرا می کند بسیاری از دانش آموزان که دارای وضع مالی مناسبی نیستند نمی توانند از این برنامه استفاده کنند و در آموزش به مشکل بر میخورند. اما تنها داشتن گوشی و تبلت کفایت نمی کند چرا که داشتن اینترنت هم ضروری است که با وجود مشکلات مالی متعددی که برای خانواده ها وجود دارد کل آموزش را به چالش کشیده است.

اهمیت آموزش با انیمیشن و تصویرسازی
با توجه به مشکلات فراوانی که در این مورد مطرح شد و همچنین عدم یادگیری کافی اکثر دانش آموزان با آموزش مجازی به خاطر تایم کم آموزش و حجم بالای مباحث و هم چنین سوال هایی که ممکن است برای دانش آموز پیش بیاید و اگر به پاسخ آن ها دست پیدا نکند با پابه ای بیش از پیش ضعیف تر به مراحل بعدی راه پیدا خواهد کرد که موضوع فقط به این جا ختم نمی شود چون که ممکن است در آینده به مشکلات بزرگ تری تبدیل شده و گریبان گیر دانش اموز و والدین او بشود.

پس با این اوصاف آموزش مجازی نمی تواند برای دانش آموز ابتدایی کافی باشد و نیاز است که اساسی تر با او کار شود تا بتواند به درک بالایی از مطالب دست پیدا کند. در این میان بهتر است تا داوطلب مطالب را جای حفظ کردن با تصویر آموزش ببیند تا مطالب به خوبی در ذهنش نقش ببندد و تا سال ها آن را به خاطر داشته باشد چون که تصاویر تا مدت ها در ذهن انسان می مانند.

معرفی اجی مجی به عنوان بهترین راهکار
اجی مجی یک سبک آموزشی برای دانش آموزان ابتدایی می باشد؛ همه ما مطلع هستیم که یادگیری با روش های قدیمی چه قدر خسته کننده و حوصله سر بر است و به خصوص برای نسل جدید که اکثرا به تکنولوژی هایی مانند موبایل خو گرفته اند و همواره باید به اجبار آن ها را به سمت درس برد؛ اما چه می‌شود که آموزش آن قدر شیرین و دلنشین باشد که دانش آموزی که به زور سمت درس نمی‌رفت الان با اشتیاق و ذوق فراوان بخواهد پای درس های خود بنشیند؟ اجی و مجی دو شخصیت عروسکی و خواهر و برادری هستند که در کلاس حاضر شده و دانش اموزان ان کلاس محسوب می شوند.

اجی مجی
معرفی مینا قجر معلم اول ابتدایی مجموعه اجی مجی
خانم مینا قجر از اساتید نمونه کشور و بهترین معلم اول دبستان می باشند که با زکاوت و دانش خود امر یادگیری را برای دانش آموزان به ساده ترین کار ممکن تبدیل کرده اند.

20 درصد از محتوای آموزشی رایگان
شما دانش آموزان عزیز ابتدایی می توانید 20 درصد از این مجموعه را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید و با دیدن تدریس های خانم مینا قجر به این یقین برسید که چقدر می تواند در آموزش و یادگیری شما موثر باشد.

برای خرید پکیج های اجی مجی می توانید به سایت مرکزی اجی مجی به نشانی ajjimajji.org مراجعه کنید و علاوه بر دریافت تخفیف ویژه، خریدی مطمئن را تجربه نمایید. با شماره های سایت مرکزی اجی مجی هم می توانید تماس بگیرید.

02166566623
02166576182

 

منبع

 • slr srm